ברכות ואיחולים

ברכות קצרות:greeting

 • מזל טוב ליום הולדתך.
 • ברכות ואיחולים ליום ההולדת.
 • ליום הולדתך מירב האיחולים.
 • איחולים לרגל הולדת הבן / הבת.
 • מזל טוב שתזכו למצוות.


ברכות ארוכות:
לאהוב / ה
תודה על כל מה שעברנו, וכן על כל מה שנעבור יחד . תודה לך על אין סוף חיוכים, ואהבה ללא גבולות שנתת. תודה ענקית על הכל ובגדול. תודה על היחס ,האמת, הצחוק והאהבה, תודה לך, על שאת/ה פשוט את/ה.


ברכה ליום הולדתbirthday

המון המון ברכות ,ברכות קטנות וגדולות
לשנים שכבר היו ולשנים הבאות שבאות,
שיהיה לך הרבה אושר ועושר ,שמחה , יושר וכושר,
שכל מה שתיקח/י על עצמך לעשות ייצא הכי טוב שרק יכול להיות, אמן!
איחולי הצלחה בכל התחומים והכי חשוב –
להמשיך לעשות המון כיף והמון החיים !


לגננתkindergarten

הגן שלנו מצוין, בו נהנים כל בן, כל בת ואפילו כל הורה. טירת ילדות בה בה לא משתעממים משחקים, שרים, רוקדים ועם הזמן גם מתפתחים . בגן שלנו מלמדים ואוהבים ואף פעם לא מוותרים על כל חיבוק וכל נשיקה עוד מתקופת הפגישה הראשונה . הגננת והסייעת שלנו אוהבות, דואגות מקסימות ואפילו נפלאות . גננת יקרה ענקית על עשייה על הקשבה וההבנה שבמהלך כל השנה היית לילדינו אפשר לומר אימא שנייה.

את גננת ,מחנכת, מורה ורופה ועבור ההורים כמובן שאת  יועצת בכירה. ושוב תודה מיוחדת לצוות הנפלא שאתך עזר בליווי, שיתוף פעולה וכמובן העזרה. כל אחת מכן מדהימה, רגועה, סבלנית ומתוקה. תודה על היחס תודה על תמיכה.


ברכה לאמאmother
 אמא יקרה : אור הכוכבים זוהר שנים בחלל, וגם אחרי שייעלמו, עוד ימשיך לזהור.
כך גם אהבתך אליי, תמיד חדרה  ותמיד נגעה וכך תמשיך לחדור.
אמר יקרה , את עוזרת לי בכל מצב , ומטפלת בכל מצב,
היית לצדי בכל הרגעים הכי משמעותיים שלי בחיים.
מאחל גם בעוד עשרות שנים, ואפילו כשהמרחק בינינו יגדל, אהבתך אליי תמשיך ותזרים אור וחיים.


לחבר/הfriends

יקירי/תי : כמו יין ישן נושן המשתבח עם הזמן. את/ה דמות איתנה נערצת בעיני, שבדרך האמת צועד/ת גם בעיני האחרים . את/ה מחממת את ליבי בחיוך ובמבט, ולא חוסך/ת במילה ואף במשפט… עוזר/ת, מייעץ/ת, נמצא/ת תמיד שאותך צריך, כמו מורה מלמד/ת,מקשיב/ה לכן קשה שלא להעריך. לשאיפותיך חותר/ת באומץ ונחישות, ובהגשמתם למציאות מתמיד/ה בעקשנות.


יום אהבה

לאהוב כל רגע מחדש, להרגיש אהבה של ממש, לדעת שאני תמיד אתך, להיות הכי הכי שלך, להעניק ולתת ולא לפחד, את השכל לפעמים לאבד, להתרגש, להתבונן יחד בשקיעה, לחכות למחר באמונה מלאה, ללכת לישון, להירדם עם חיוך, כשראשי בחלקת צווארך החשוך, כשידך בידי, וליבי שלך, כשגופי ונשמתי, לעולם איתך. תודה תודה, מילה קטנה עם משמעות גדולה. תודה, על חיבוק ואהבה. תודה, על עידוד ותמיכה. תודה.(נלקח מאתר הברכות הישראלי)

אצלנו תמצאו את הפרחים הי יפים והכי טריים, את הבלונים הכי יפים והכי עכשוויים, הכי מגניבים… שלא נדבר על הכדורים הפורחים הכי מדהימים.

1
שלום איך אפשר לעזור?
Powered by
0
  0
  סל קניות
  סל הקניות שלך ריקקניה בחנות
  Call Now Button דילוג לתוכן