זר לראש

דוכן פרחים לאירועים

"פלאי פרחים" הינה חנות ותיקה עם המון ניסיון בתחום שזירת פרחים, ומכירת פרחים ופריטים נלווים מכל סוג שהוא ובכל צבע שהוא.

אצלנו ב"פלאי פרחים" תוכלו להזמין דוכן פרחים מרהיב וייחודי לאירוע שלכם, בין אם מדובר על בר מצווה, בת מצווה, חתונה או כל אירוע אחר הנחגג ברוב עם. ב"פלאי פרחים" שמים דגש על כל פרט קטן כגדול…

מהו דוכן פרחים לאירועים?

דוכן פרחים לאירועים כשמו כן הוא, דוכן בו יכולים המוזמנים להתקשט בפרחים, בצמידים ודשיות כמו גם בקשתות, מה שמוסיף המון לאירוע והופך אותו לצבעוני ושמח במיוחד. כבר כשיגיעו המוזמנים הם יחשפו לדוכן שאי אפשר לפספס, דוכן בו יש בדרך כלל התקהלות וביקוש רב מצד האורחים.

הפרחים, כמו גם הצמידים, הדשיות, והקשתות מוכנים מבעוד מועד, וכל אורח שמגיע יכול להתגנדר באחד כזה או יותר, ובהמשך באולם קבלת הפנים האווירה כבר תהיה שמחה וצוהלת, כשהמוזמנים רואים את שאר האנשים שהם מכירים מעוטרים גם הם בפרחים צבעוניים.

ומה עם החתן הכלה?

גם את החתן והכלה לא שכחנו… לכלה נכין כתר פרחים מיוחד ויפייפה, כתר שמתאים לזר הפרחים אותו היא נושאת בידה אם היא תהיה מעוניינת בכך, לחתן אנו מכינים דש יפה מרשים וגדול שאי אפשר לפספס, וניתן גם להכין מראש דשים כאלו לשאר הגברים במשפחה!

דמיינו לעצמכם את רחבת הריקודים מלאה באנשים שמעוטרים בפרחים עליהם, רוקדים ומאושרים… אין ספק שהשמחה תהיה גדולה והפרחים יעשו את העבודה.

ומה אחרי האירוע? אחרי האירוע רואים בדרך כלל את התמונות ואת סרט החתונה, ואתם לא תפסיקו להתפעל מהמראה המיוחד והבלתי שגרתי, ומחיוכים שלא יורדים מהפרצופים של המוזמנים שלכם. בהחלט מדובר על אטרקציה בלתי שגרתית שעושה את האירוע!

 

אצלנו ב"פלאי פרחים" תוכלו להזמין דוכן כזה, דוכן שמשדר רומנטיקה ואור, דוכן צבעוני וייחודי שיעשה את האווירה באירוע להרבה יותר שמחה ואנו נעשה הכול בשביל לתרום את תרומתנו להצלחת הערב החשוב בחייכם. המוזמנים יסתובבו עם פרחים עליהם וישדרו אהבה וחום לסביבתם, ובעיקר יגרמו לחתן ולכלה להרגיש שהערב המיוחד בחייהם עבר בהצלחה מרשימה, ועם המון שמחה וכיף מצידם!

אז קדימה למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו פרטים נוספים!

 

תגיות: , , , , , , , , , , ,
שיתוף: 0